Neden mi Yeşil
Medya ekibi?

Ekibimiz sizin ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde tespit eder. Size en uygun tasarım fikrini bir çok farklı seçenekle sunar. En çok sevdiğiniz tasarımı hızlı bir şekil de tamamlar.
YeşilMedya.com’u 2017 yılında Freelance olarak nitelediğimiz çalışmaları paylaştığımız bir platform olarak açtık.
Burada yaptığımız Web Sayfaları, E-Ticaret Siteleri, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Sosyal Medya Danışmanlıkları ve Grafik Tasarım (Logo ve Kurumsal Kimlik) alanında yapmış olduğumuz projeleri sergilemekteyiz.
Ekibimiz şuan 4 kişiden oluşmaktadır. Alanında uzman kişilerle çalışmayı kendine prensip edinen bizler bu sayede müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı rahatlıkla taahhüt edebiliyoruz.
Sizlerde bizim ile iş ortaklığı yaparak sosyal dünya da markanızı istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz.

1
2
3

Markanızı Güçlendirelim

Yenilikçi ekibimiz markanıza uygun fikirler bulur.

Tasarım ve Fikir

Bulduğumuz fikirleri uygun tasarımlara dönüştürürüz.

Müşterilerinize Ulaşın...

Uygun tasarımlarla potansiyel müşterilerinize ulaşmanı sağlarız.

İLETİŞİM

bizimle iletişime geç.

Formu doldurarak bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

  prensiplerimiz

  Çalışma prensiplerimiz ile sizi ve markanızı hedeflediğimiz noktaya çıkarmak için tüm ekip büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Taahhüt ettiğimiz noktaya en hızlı ve kalıcı şekilde gelmeniz bizim için en önemli unsurdur.

  neden biz?

  Sektörde uzun yıllar bir çok proje de yer alan uzman ekibimiz, sizi hedeflediğiniz noktaya en hızlı şekilde çıkaracak tecrübeye sahip olduğu için diyebiliriz.

  güvenilir hizmet

  Biz den alacağınız her hizmet markamızın güvenliği ve sorumluluğu altındadır. Başladığımız her projeyi duygusal değil profesyonel bir bakış açısıyla değerlendiriyor ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çabalıyoruz.
  Open chat